آشنایی و کاربرد گرافیک

همونطور که می دونید در جامعه امروزی و در کل جهان گرافیک نقش مهمی رو ایفا می کنه برای هر شخص تازه وارد در زمینه گرافیک آشنایی و کاربرد گرافیک از اهمیت ویژه ای برخورداره.

فرض کنید وارد یک مغازه سوپر مارکت شده اید اگه هیچ کدوم از محصولات اون جلد .لیبل . لوگو. بسته بندی های مختلف و … نداشته باشن مسلما هیچ خریدی انجام نمیشه و اینجاست که اهمیت گرافیک بیشنر آشکار میشه همه طراحان گرافیک می دونن که این رشته چقدر گسترده و متنع هست و ممکنه هر شخص که رشتش گرافیکه توی یک حوره ا.ن فعالیت کنه مثلا در زمینه تصویر سازی. یا بسته بندی و…

حالا کمی موضوع رو بسط بدیم با یک مثال دیگه . همه ما با علائم راهنمایی و رانندگی آشناییم و بارها اونها رو مشاهده کردیم اگه وجو نداشتن چه اتفاقی می افتاد؟

بازم اینجا اهمیت گرافیک مشخص میشه و با طراحی تصاویر ساده شده موضوع رو به مخاطب انتقال میدن.آشنایی و کاربرد گرافیک در زمینه های مختلف کاری برای همه افراد میتونه نقش بسزایی داسشته باشه

به عنوان مثال شخصی که کارخونه داره باید حتما لوگو. آرم . کارت. سربرگ .پاکت و خیلی چیزای دیگه رو طراحی کنه خب مسلما اگه کمی آشایی داشته باشه و با توجه به محصولی که تولید میکنه میتونه اطلاعات بهتری به طراح گرافیک خودش بده.

 

دکمه بازگشت به بالا